CAN-TECH

CAN -TECH to firma odpowiedzialna za działania produkcyjne, projektowe, sprzedażowe, usługowe i jest uznanym partnerem wśród producentów krótkich serii wyrobów przeznaczonych dla rynku elektronicznego, elektrotechnicznego, telekomunikacyjnego, górniczego oraz samochodowego. Firma swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Współpracuje też z partnerami z państw europejskich. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie.

Oferujemy Klientom kompleksowe usługi w zakresie produkcji od momentu otrzymania zlecenia, poprzez uczestnictwo w pracach projektowych, tworzenie prototypów, aż do gotowego wyrobu końcowego. Wszystko to odbywa się w oparciu o zaawansowane technologie i olbrzymie doświadczenie naszych pracowników. Podstawową działalnością firmy jest projektowanie i produkcja urządzeń małoseryjnych oraz prototypów, wymaga to dynamicznego reagowania na potrzeby Klienta w możliwie krótkich terminach. Firma specjalizuje się też w produkcji kontraktowej. Doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewnia profesjonalną obsługę, gwarantując powodzenie realizowanego zadania.

Klientom, którzy zdecydują się na współpracę z nami, gwarantujemy profesjonalne podejście do kompleksowej realizacji zleconego zadania. Wieloletnia działalność naszej firmy  poparta licznymi sukcesami stanowi gwarancję jakości i bezpieczeństwa, a doświadczona i stabilna kadra techniczna zapewnia profesjonalne wykonanie usług. Realizując projekty, skupiamy się na ich optymalizacji, tak aby odnieść obopólny sukces.